AKTUALNOŚCI

 
Gazela Biznesu

 

Miło nam poinformować, że Firma Global Food Hygiene została wyróżniona  za osiągnięcie wysokiej wartości rynkowej w XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Global Food Hygiene to firma, która stawiając sobie nowe cele biznesowe zawsze stawia na wysoką jakość produktów i dostosowanie oferty do potrzeb rynkowych.  Nowe plany rozwojowe są poprzedzone analizą dotychczasowych wyników i wypracowaniem strategii umożliwiającej zwiększenie wartości rynkowej firmy. 

Ogromną rolę w naszym sukcesie odgrywa sztab specjalistów, który każde nowe zadanie traktuje jak wyzwanie. Współpraca i umiejętność wyciągania wniosków, a także wiedza i doświadczenie przyczynia się do szeroko pojętego rozwoju przedsiębiorstwa. Współpracujemy z dostawcami z całego świata co też niewątpliwie wpływa na umiejętne dostosowanie oferty do coraz bardziej wymagającego rynku odbiorców.  Ciągle doskonalenie i rozwój firmy pozwala nam na wprowadzanie nowych produktów i poszerzanie grona nabywców, co niewątpliwie wpływa na zwiększanie wartości rynkowej firmy.