04.04.2022

Dobra Firma 2022-Najlepszy pracodawca

NAGRODY i WYRÓŻNIENIA

Miło nam poinformować, że Firma Global Food Hygiene zdobyła nagrodę Dobra Firma 2022-Najlepszy pracodawca

Dobra Firma 2022-Najlepszy pracodawca

Global Food Hygiene  laureatem nagrody DOBRA FIRMA 2022 w kategorii NAJLEPSZY PRACODAWCA.

Marka Global Food Hygiene zatrudnia specjalistów o wysokich kwalifikacjach i szerokiej wiedzy.  Marka przykłada dużą rolę do efektywnego zarządzania i wypracowania skorelowanych działań pomiędzy działami, które z kolei umożliwiają realizację misji firmy jaką jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i produktów dla branży spożywczej i nie tylko. Nasze działania są doceniane przez klientów, a o wypracowanym zaufaniu świadczy stałość zamówień i poszerzanie listy zamówień.

Jesteśmy też doceniani przez świat biznesu o czym dowodzą liczne nagrody przyznawane w różnych kategoriach.

W miesiącu maju zostaliśmy laureatem nagrody DOBRA FIRMA 2022 otrzymując tytuł Najlepszego Pracodawcy.  Taka nagroda motywuje nas do dalszego działania, a dodatkowo upewnia w przekonaniu, że realizowane przez Nas działania przynoszą zamierzone efekty.

DOBRA FIRMA 2022

W miesiącu maju zostaliśmy laureatem nagrody DOBRA FIRMA 2022 otrzymując tytuł Najlepszego Pracodawcy.  Taka nagroda motywuje nas do dalszego działania, a dodatkowo upewnia w przekonaniu, że realizowane przez Nas działania przynoszą zamierzone efekty

.

EMPLOYER BRANDING

Zdajemy sobie sprawę, że pozyskanie fachowej kadry specjalistów jest związane z tworzeniem miejsca pracy, które się wyróżnia i daje możliwość rozwoju pracownikom. Inwestujemy w szkolenia oraz narzędzia, które umożliwiają poszerzanie kwalifikacji zawodowym. Mamy też wypracowany EMPLOYER BRANDING w zakres który wchodzi szeroki zakres benefitów i pakietów socjalnych.

 

Stały wzrost wartości rynkowej pozwala nam na realizacje planów rozbudowy. Pracujemy obecnie nad nowym biurowcem, w planach mamy również budowę kolejnej hali produkcyjnej, a to z kolei wiąże się ze zwiększeniem listy pracowników.

Global Food Hygiene to miejsce, gdzie kariera zawodowa nabiera tempa.  Działamy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Znacznie wcześniej opracowujemy strategię na kolejne lata by móc jeszcze efektywniej wykorzystać nasze możliwości kadrowej i dostępu do najnowszej technologii.