11.07.2022

Global Food Hygiene Twoim Kompleksowym dostawcą.

GLOBAL MODERN PRODUCTION

Ciągła inwestycja w park maszynowy pozwala nam na rozwój firmy w zakresie produkcji filii i artykułów foliowych

Global Food Hygiene Twoim Kompleksowym dostawcą.

Poznaj nowe możliwości producenta Folii Global Food Hygiene

Park maszynowy jest najważniejszym i głównym czynnikiem, który określa zdolność produkcyjną naszej marki . Rodzaje maszyn jakimi dysponujemy  decyduje o zadaniach, do których może zostać wykorzystane, wyznaczając w ten sposób asortyment wyrobów, jakie jesteśmy w stanie wytworzyć. Inwestycja w najnowszą technologię pozwala marce Global Food Hygiene poszerzać listę artykułów przez nas produkowanych, ale przede wszystkim dopasowywać rozwiązania i kształt zamówień do potrzeb klientów.

Struktura marki jest podzielona wedle ustalonego schematu oraz współpracy działów, tak by wypracować optymalne procesy i produkty, które usprawniają potem pracę przedsiębiorstw. Przykładamy dużą wagę do kontroli jakości. Nasi specjaliści analizują procesy produkcyjne by mieć pewność, że wysyłane zamówienia spełnią wszystkie normy umożliwiające kontakt z żywnością.

PARK MASZYNOWY

Obserwujemy rynek  tak by poszerzanie parku maszynowego miało odzwierciedlenie w rosnących potrzebach branż. Posiadanie ekstruderów pozwala nam na wytworzenie artykułów foliowych najwyższej jakości.  Wydajność jednej maszyny pozwala na produkcje 120 kg folii na godzinę.  Z kolei maszyna umożliwiająca produkcję zarękawków pozwala nam wyprodukować 20 tysięcy opakowań na miesiąc, czyli 2 000 000 sztuk.  Global Food Hygiene oferuje kompleksową ofertę ochronnej odzieży jednorazowej. Dodatkowo doświadczenie naszych specjalistów pozwala na dobranie klientom odpowiednich rozwiązań, które optymalizują ich procesy wpływając na bezpieczeństwo, czas poboru, a także na koszty utrzymania.

 

INNOWACYJNY WOREK K

W ostatnim czasie poprzez zaangażowanie zespołu wdrożeń oraz wykorzystanie potencjału maszyn wprowadziliśmy innowacyjne worki ze zgrzewem K.

Już podczas procesu produkcyjnego zużywana jest mniejsza ilość tworzywa, a to automatycznie wpływa na koszty związana z utylizacją, które ponosi użytkownik produktu. Zgrzew K minimalizuje mikropęknięcia, ale też zapobiega stratom produktu przechowywanego w worku. Produkt ten bardzo szybko zyskał uznanie wśród naszych klientów, ale został także doceniony przez ośrodki biznesowej innowacji.  To Nas tylko motywuje do dalszego rozwoju i spełniania oczekiwań branży spożywczej

 

OTWARCIE NA NOWE BRANŻE

Obserwacja rynku i efektywna rekrutacja nowych specjalistów pozwala Nam też coraz śmielej oferować produkty innym branżom.  To też niewątpliwie jest możliwe dzięki zakupowi maszyn, które umożliwiają różny zakres produkcji.  Te wszystkie działania są możliwe dzięki stabilnej sytuacji marki, która budowana jest poprzez stały wzrost sprzedaży, a co za tym idzie, wartości rynkowej GLOBAL FOOD HYGIENE

KOMPLEKSOWA DOSTAWCA