22.05.2023

III miejsce w rankingu miesięcznika Diamenty FORBES’A 2023

III miejsce w rankingu Diamenty Forbes 2023

W Łodzi odbyła się kolejna, piętnasta już gala Diamentów Forbes 2023. Diamenty Forbesa to coroczny ranking, w którym nagradzane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce. Jesteśmy niezwykle dumni, że GLOBAL FOOD HYGIENE znalazła się w tak szerokim gronie znakomitych firm i że mieliśmy zaszczyt zająć III miejsce wśród wszystkich z województwa łódzkiego (poziom przychodów 50-250 mln). Pełna relacja już wkrótce.

III miejsce w rankingu miesięcznika Diamenty FORBES’A 2023

GFH W GRONIE LAUREATÓW DIAMENTÓW FORBES’A 2023

Diamenty Forbesa to coroczny ranking, w którym nagradzane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce. Ranking „Diamenty Forbesa” opracowywany jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości, a wśród kluczowych kryteriów brane są pod uwagę między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

 

 

Lista wyróżnionych firm w 2023 roku wyniosła ponad 11 tys. przedsiębiorstw. To rekord, o 2 tys. więcej podmiotów niż w roku ubiegłym. Nagrodzone firmy podzielono na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży:  firmy małe (5 – 50 mln zł), firmy średnie (50 – 250 mln zł) i firmy duże (powyżej 250 mln zł).

W Łodzi, 18 maja 2023 roku  odbyła się kolejna, piętnasta już gala Diamentów Forbes 2023 dla laureatów z województwa łódzkiego oraz świętokrzyskiego. Takie uroczystości są okazją do celebrowania sukcesów oraz budowania biznesowych relacji, a także dyskusji o rozwoju polskiego biznesu.

 

Jesteśmy niezwykle dumni, że  GLOBAL FOOD HYGIENE znalazła się w tak szerokim gronie znakomitych firm i że znaleźliśmy się w czołówce, zajmując III miejsce wśród wszystkich z województwa łódzkiego.

 

Sama obecność w rankingu Diamenty Forbesa to dowód na skuteczne strategie biznesowe i właściwą drogę rozwoju naszej firmy. To także potwierdzenie dla nas naszej pozycji i zachęta do dalszego budowania wartości i jakości naszej marki. To praca całego zespołu Global Food Hygiene, którą mamy zamiar kontynuować w kolejnych latach naszej działalności.