AKTUALNOŚCI

 

POLFISH 2019

W roku 2019 nasza firma po raz pierwszy wzieła udział w Targach Rybnych POLFISH  w Gdańsku. Wydarzenie to  jest okazją do spotkań biznesowych zarówno z dotychczasowymi klientami jak i  nawiązywania  współpracy z nowymi . Polfish to również  możliwość zaprezentowania nowości produktowych.

W naszej ofercie są to systemy dozowania ułatwiające dystrybucje środków ochrony indywidualnej, które możemy dowolnie konfigurować.  W przeciwieństwie do pozostałych firmy oferujących rozwiązanie dla pojedynczego asortymentu, My postawiliśmy na ich uniwersalność .

Kolejne rozwiązanie to wózek transportowy ze stali nierdzewnej jako element śluzy sanitarnej. Zamontowanie uniwersalnych dozowników  na wózku, eliminuje problem wiercenia dziur w ścianach, poprzez zastosowanie szyn montażowych. Dzięki szynom możemy je w łatwy sposób zdemontować, rozwiązując tym samym problem z myciem zakładu po zakończonej pracy.

Stosując wózek dostarczanie odzieży do poszczególnych stref produkcyjnych staje się niezwykle  łatwe, a obszerna szafka zapewnia możliwość magazynowania zapasu na długo.

Prezentowane  urządzenie podczas tragów Polfish cieszył się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim za wizytę na naszym stoisku i zapraszamy do kontaktu.

.