Ochrona
głowy

Czepki ochronne, kominiarki, maski jednorazowe i czapki.

W tej kategorii znajdują się artykuły służące ochronie głowy i twarzy – kominiarki, czepki jednorazowe (w tym też czepek harmonijka), maseczki 3 warstwowe, maseczki 2 warstwowe, czapki i berety.

kominiarka jednorazowa
maska jednorazowa
czepek jednorazowy
czapka
Home » Ochrona głowy

Kominiarki

Kominiarka idealnie chroni przed przedostaniem się ciała obcego podczas pracy np. przy przygotowywaniu lub pakowaniu żywności. Nasze kominiarki ochronne bez maseczki, jak i z maseczką (tzw. astrocap) to najwyższa jakość wykonania i gwarancja bezpieczeństwa.

Maseczki jednorazowe

Maseczka jednorazowa wykonana z wysokiej jakości włókniny (PP), niepylącej i hipoalergicznej, sprawdzi się w wielu zastosowaniach, w których ważne jest odpowiednie zabezpieczenie twarzy. Maseczka higieniczna jest wytrzymała, nie rozwarstwia i nie rozrywa się podczas stosowania, a polipropylen pozwala na swobodną wentylację i filtrację powietrza, przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed przesiąkaniem. Zakładana na dwie zgrzane na bokach gumki. W ofercie posiadamy maseczki 3 warstwowe i 2 warstwowe.

Czepki ochronne

Nasze czepki i berety ochronne wykonane są z cienkiej i przewiewnej włókniny (PP), ściąganej cienką gumką. W związku z tym, do czasu ich rozłożenia czepki jednorazowe utrzymują postać paska, co sprawia, że nie zajmują wiele miejsca podczas przechowywania. Wykorzystanie gum ściągających gwarantuje całkowite odizolowanie włosów. Oba produkty zabezpieczają przed przedostaniem się ciała obcego do przygotowywanych wyrobów, pozwalając zachować całkowitą sterylność w trakcie pracy. Właśnie dlatego czepek harmonijka oraz różnego typu berety idealnie sprawdzą się w branży spożywczej.

Czapki ochronne

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości czapki ochronne wykonane z naturalnych i sztucznych tkanin. Każda czapka posiada kilka rozmiarów oraz bogatą kolorystykę, którą można łatwo dopasować do barw firmowych.

Nie znalazłeś produktu którego szukałeś?

Nic straconego! Zadzwoń lub napisz do nas, a postaramy się pomóc!

GLOBAL FOOD HYGIENE
D. Urbański  Spółka Komandytowa

Kuśnie 41D, 98-200 Sieradz

tel: +48 43 827 36 66

fax: +48 43 827 36 66

DANE KONTAKTOWE

  • REGON: 360982808
    NIP: 8272307627
    KRS: 0000601487

Zamieszczone zdjęcia produktów są własnością Global Food Hygiene D.Urbański Spólka Komandytowa. Zgodnie z art.115.1. Ustawy z dnia 15 czerwca 2018 r o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi, wykorzystywanie ich bez zgody autora grozi odpowiedzialnością karną.W celu uzyskania zgody prosimy o kontakt.