Ochrona

Ochrona

głowy

Czepki jednorazowe, kominiarki, maski

W tej kategorii znajdują się artykuły służące ochronie głowy oraz twarzy – kominiarki, czepki jednorazowe (w tym też czepek harmonijka), maski i berety.

kominiarka jednorazowa
maska jednorazowa
czepek jednorazowy
czapka

Kominiarka

Kominiarka, czepek harmonijka czy beret, idealnie chronią przed przedostaniem się np. ciała obcego do przygotowywanych produktów. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych – dlatego maseczki jednorazowe dwu lub trzywarstwowe będą najlepszym rozwiązaniem.

Maseczka 2/3 warstwowa

Jednorazowa maseczka ochronna wykonana z wysokiej jakości włókniny (PP), niepylącej i hipoalergicznej. Maseczka jest wytrzymała, nie rozwarstwia się, nie rozrywa podczas normalnego stosowania, a polipropylen pozwala na swobodną wentylację, filtrację powietrza, przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed przesiąkaniem. Zakładana na dwie zgrzane na bokach gumki.

Czepki jednorazowe

Czepki i berety wykonane są z cienkiej i przewiewnej włókniny (PP), ściąganej cienką gumką. W związku z tym do czasu ich rozłożenia czepki jednorazowe utrzymują postać paska, co sprawia, że nie zajmują wiele miejsca podczas przechowywania. Poza tym wykorzystanie gum ściągających gwarantuje całkowite odizolowanie włosów. Oba produkty zabezpieczają przed przedostaniem się ciała obcego do przygotowywanych wyrobów pozwalając zachować całkowitą sterylność w trakcie pracy. Właśnie dlatego czepek harmonijka oraz różnego typu berety idealnie sprawdzą się w branży spożywczej.

Czapki

Wysokiej jakości czapki, dostępne zarówno w naturalnych jak i sztucznych tkaninach. Każda czapka posiada kilka rozmiarów oraz bogatą kolorystykę, którą można łatwo dopasować do barw firmowych.

Nie znalazłeś produktu którego szukałeś?

Nic straconego! Zadzwoń lub napisz do nas, a postaramy się pomóc!