Ochrona głowy - czepki jednorazowe, maseczki, astrocapy, masko-czepki

Ochrona

Ochrona

głowy

Czepki jednorazowe, kominiarki, maski

Artykuły służące ochronie głowy oraz twarzy. Od kominiarek, przez czepki jednorazowe – w tym też czepki harmonijkowe – aż po maski i berety.

kominiarka jednorazowa
maska jednorazowa
czepek jednorazowy
czapka

Kominiarka

Kominiarka ochronna, jednorazowa, wykonana z włókniny polipropylenowej, dostępna z maseczką, bez maseczki lub w wersji z wiązaniem. Doskonale sprawdza się w branży spożywczej, zapobiegając przedostaniu się ciała obcego lub płynów ustrojowych do przygotowywanych produktów.

Maseczka 2/3 warstwowa

Jednorazowa maseczka ochronna wykonana z wysokiej jakości włókniny (PP), niepylącej i hipoalergicznej. Maseczka jest wytrzymała, nie rozwarstwia się, nie rozrywa podczas normalnego stosowania, a polipropylen pozwala na swobodną wentylację, filtrację powietrza, przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed przesiąkaniem. Zakładana na dwie zgrzane na bokach gumki.

Czepki jednorazowe

Czepki i berety wykonane są z cienkiej i przewiewnej włókniny (PP), ściąganej cienką gumką. W związku z tym do czasu ich rozłożenia czepki jednorazowe utrzymują postać paska, co sprawia, że nie zajmują wiele miejsca podczas przechowywania. Poza tym wykorzystanie gum ściągających gwarantuje całkowite odizolowanie włosów. Oba produkty zabezpieczają przed przedostaniem się ciała obcego do przygotowywanych wyrobów pozwalając zachować całkowitą sterylność w trakcie pracy. Właśnie dlatego czepek harmonijka oraz różnego typu berety idealnie sprawdzą się w branży spożywczej.

Czapki

Wysokiej jakości czapki, dostępne zarówno w naturalnych jak i sztucznych tkaninach. Każda czapka posiada kilka rozmiarów oraz bogatą kolorystykę, którą można łatwo dopasować do barw firmowych.

Nie znalazłeś produktu którego szukałeś?

Nic straconego! Zadzwoń do nas, a postaramy się pomóc!

+ 48 43 827 36 66

DANE KONTAKTOWE

GLOBAL FOOD HYGIENE
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Spółka komandytowa

Kuśnie 41D, 98-200 Sieradz

tel: +48 43 827 36 66
fax: +48 43 827 36 66

  • REGON: 360982808
    NIP: 8272307627
    KRS: 0000601487