Ochrona
ciała

Kombinezony i fartuchy jednorazowe

Artykuły z przeznaczeniem do ochrony całego ciała. Fartuchy i kombinezony jednorazowe – flizelinowe i foliowe i wielokrotnego użytku.

odzież fizelinowa
odzież foliowa
odzież uniwersalna
osłona obuwia
Home » Ochrona ciała

fartuch typu kitel kosmonaut
– złoty medal polagra tech 2017

Fartuchy i kombinezony flizelinowe

Odzież jednorazowa została wykonana z polipropylenu (PP). Wykończona jest ściągaczami w rękawach, nogawkach i często także w kapturze. Kombinezon jednorazowy oraz fartuch polipropylenowy chroni przed przedostawaniem się niepożądanych elementów do żywności. Zarówno kombinezon, jak i fartuch flizelinowy wykorzystywane są w przemyśle spożywczym. Gwarantują sterylność podczas pracy.

Płaszcze i fartuchy foliowe

Odzież wykonana z folii antyelektrostatycznej przeznaczona jest do pracy z żywnością. Fartuch ochronny jednorazowy występuje w różnych formach, między innymi jako odzież wiązana na szyi i plecach. Dostępny jest również fartuch foliowy w rolce wybierany przez duże zakłady spożywcze, gdzie niezbędne jest ich zastosowanie. W tej formie oferuje się również fartuch dla gości na produkcji. Fartuch foliowy w rolce to przede wszystkim wysoka jakość w niskiej cenie.

Odzież wielokrotnego użytku

Fartuchy i inne elementy odzieży wielokrotnego użytku zostały wykonane z tkanin wodochronnych. Pozwala to na stosowanie ich w trakcie sprzątania zakładów przemysłowych. Kombinezony i kurtki posiadają rękawy zakończone ściągaczem, co gwarantuje całkowitą szczelność. Dzięki wykorzystaniu solidnych materiałów są one odporne na rozdarcia oraz wszelkiego rodzaju tłuszcze i chemikalia.

Osłona obuwia

Jednorazowa osłona na buty wykonana z tworzyw PP, PE lub z ich połączenia – CPE. Produkty te cechują się podwyższoną wytrzymałością i antyelektrostatycznością. Chronią przed wnoszeniem zanieczyszczeń przenoszonych na obuwiu do pomieszczeń wymagających zachowania pełnej czystości. Góra ochraniacza zakończona jest gumką, która dokładnie opina stopę.

Nie znalazłeś produktu którego szukałeś?

Nic straconego! Zadzwoń lub napisz do nas, a postaramy się pomóc!

GLOBAL FOOD HYGIENE
D. Urbański  Spółka Komandytowa

Kuśnie 41D, 98-200 Sieradz

tel: +48 43 827 36 66

fax: +48 43 827 36 66

DANE KONTAKTOWE

  • REGON: 360982808
    NIP: 8272307627
    KRS: 0000601487

Zamieszczone zdjęcia produktów są własnością Global Food Hygiene D.Urbański Spólka Komandytowa. Zgodnie z art.115.1. Ustawy z dnia 15 czerwca 2018 r o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi, wykorzystywanie ich bez zgody autora grozi odpowiedzialnością karną.W celu uzyskania zgody prosimy o kontakt.