Ochrona
Ochrona
ciała

Kombinezony i fartuchy jednorazowe

Artykuły z przeznaczeniem do ochrony całego ciała. Fartuchy i kombinezony jednorazowe – fizelinowe i foliowe, fartuchy dla gości.

odzież fizelinowa
odzież foliowa
odzież uniwersalna
osłona obuwia

fartuch typu kitel kosmonaut
– złoty medal polagra tech 2017

Fartuchy i kombinezony fizelinowe

Odzież jednorazowa wykonana została z polipropylenu (PP). Wykończona jest ściągaczami w rękawach, nogawkach i często także w kapturze. Kombinezon jednorazowy oraz fartuch polipropylenowy chroni przed przedostawaniem się niepożądanych elementów do żywności. Zarówno kombinezon, jak i fartuch fizelinowy wykorzystywane są w przemyśle spożywczym. Gwarantują sterylność podczas pracy.

Płaszcze i fartuchy foliowe

Odzież wykonana z folii antyelektrostatycznej przeznaczona jest do pracy z żywnością. Fartuch jednorazowy występuje w różnych formach, między innymi jako odzież wiązana na szyi i plecach. Dostępny jest również fartuch foliowy w rolce wybierany przez duże zakłady spożywcze, gdzie niezbędne jest ich zastosowanie. W tej formie oferuje się również fartuch dla gości na produkcji.

Odzież wielokrotnego użytku

Fartuchy i inne elementy odzieży wielokrotnego użytku zostały wykonane z tkanin wodoochronnych. Pozwala to na stosowanie ich w trakcie sprzątania zakładów przemysłowych. Kombinezony i kurtki posiadają rękawy zakończone ściągaczem, co gwarantuje całkowitą szczelność. Dzięki wykorzystaniu solidnych materiałów są one odporne na rozdarcia oraz wszelkiego rodzaju tłuszcze i chemikalia.

Osłona obuwia

Jednorazowa osłona na buty wykonana z tworzyw PP, PE lub z ich połączenia CPE. Produkty te cechują się podwyższoną wytrzymałością i antyelektrostatycznością. Chronią przed wnoszeniem zanieczyszczeń przenoszonych na obuwiu do pomieszczeń wymagających zachowania pełnej czystości. Góra ochraniacza zakończona gumką, która dokładnie opina stopę.

Nie znalazłeś produktu którego szukałeś?

Nic straconego! Zadzwoń do nas, a postaramy się pomóc!

+ 48 43 827 36 66