Narzędzia
rozbiorowe

Szeroki wybór narzędzi rozbiorowych

Profesjonalne narzędzia rozbiorowe najwyższej jakości są dostępne w ofercie Global Food Hygiene. Wśród nich: fartuchy metalowe, rękawice metalowe i antyprzecięciowe, noże i ostrzałki.

Home » Narzędzia rozbiorowe

Fartuchy metalowe

Fartuchy metalowe skutecznie chronią pracowników masarni lub rzeźni przed ostrymi narzędziami, których muszą używać w swojej pracy. Postaw na najwyższą jakość i maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Rękawice antyprzecięciowe

Rękawice odporne na przecięcie. Odporność na ścieranie (maks. 4), przecięcie (maks. 5) oraz rozerwanie (maks. 4). Mankiet długości 6 cm. Zalecana dla branży mięsnej, gdzie wymagana jest manualność.

Rękawice metalowe

Rękawice metalowe posiadają certyfikat i normy zgodne z przepisami UE. Wykonane ze stali nierdzewnej wyposażone w proste łączniki z zapięciem i automatycznym zwalnianiem w razie zagrożenia.

Fingerfix

Produkt, w którego skład wchodzi elastyczna folia poliuretanowa. Pajączki świetnie dopasowują rękawice metalowe do dłoni. Dostępna wersja standardowa i wykrywalna.

Ostrzałki

Ostrzałki do noży cechują się ergonomicznym kształtem, co sprzyja szybkiej i bezpiecznej pracy, a jednocześnie zmniejsza ryzyko obrażeń. Ostrzałka jest łatwa w obsłudze i konserwacji. Idealnie nadaje się do przemysłu spożywczego, zwłaszcza mięsnego.

Noże

Nowa linia noży Global Food Hygiene. Wykonane zostały z najwyższej jakości stali Sandvik wyprodukowanej przez szwedzką hutę. Noże dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej pozwoliło nam opracować autorski projekt rękojeści. Dzięki temu nóż jest bardziej ergonomiczny i antypoślizgowy, co wpływa na zmniejszenie ryzyka wysunięcia się noża z dłoni. Uchwyt zapewnia prawidłowe i wygodne ułożenie w dłoni każdego użytkownika.

Nie znalazłeś produktu którego szukałeś?

Nic straconego! Zadzwoń lub napisz do nas, a postaramy się pomóc!