Narzędzia
rozbiorowe

Szeroki wybór narzędzi rozbiorowych.

Narzędzia rozbiorowe

Szeroki wybór narzędzi rozbiorowych.

Rękawice antyprzecięciowe

Rękawica odporna na przecięcie. Odporność na ścieranie (maks. 4), przecięcie (maks. 5) oraz rozerwanie (maks. 4). Mankiet długości 6cm. Zalecana dla branży mięsnej, gdzie wymagana jest manualność.

Rękawice metalowe

Rękawice posiadają certyfikat i normy zgodne z przepisami UE. Wykonane ze stali nierdzewnej wyposażone w proste łączniki z zapięciem i automatycznym zwalnianiem w razie zagrożenia.

Fingerfix

Produkt, w którego skład wchodzi elastyczna folia poliuretanowa. Pajączki świetnie dopasowują rękawice metalowe do dłoni. Dostępna wersja standardowa i wykrywalna.

Ostrzałki

Ostrzałki do noży cechują się ergonomicznym kształtem, co sprzyja szybkiej i bezpiecznej pracy, a jednocześnie zmniejsza ryzyko obrażeń. Ostrzałka jest łatwa w obsłudze i konserwacji. Idealnie nadaje się do przemysłu spożywczego, zwłaszcza mięsnego.

Noże

Nowy desing z ergonomiczną i idealnie przylegającą rączką, zaprojektowaną specjalnie pod potrzeby Klientów. Umożliwia ona wygodne, bezpieczne i efektywne użytkowanie noża oraz niweluje zmęczenie ręki podczas pracy. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej posiada wyjątkową siłę cięcia. Dostępne noże długiekrótkie do filetowania czy trybowania.

Inne narzędzia rozbiorowe

Narzędzia umożliwiające obróbkę mięsa.

Nie znalazłeś produktu którego szukałeś?

Nic straconego! Zadzwoń do nas, a postaramy się pomóc!

+ 48 43 827 36 66