Narzędzia
rozbiorowe

Szeroki wybór narzędzi rozbiorowych.

Narzędzia rozbiorowe

Szeroki wybór narzędzi rozbiorowych.

Rękawice antyprzecięciowe

Rękawica odporna na przecięcie. Odporność na ścieranie (maks. 4), przecięcie (maks. 5) oraz rozerwanie (maks. 4). Mankiet długości 6cm. Zalecana dla branży mięsnej, gdzie wymagana jest manualność.

Rękawice metalowe

Rękawice posiadają certyfikat i normy zgodne z przepisami UE. Wykonane ze stali nierdzewnej wyposażone w proste łączniki z zapięciem i automatycznym zwalnianiem w razie zagrożenia.

Fingerfix

Produkt, w którego skład wchodzi elastyczna folia poliuretanowa. Pajączki świetnie dopasowują rękawice metalowe do dłoni. Dostępna wersja standardowa i wykrywalna.

Ostrzałki

Ostrzałki do noży cechują się ergonomicznym kształtem, co sprzyja szybkiej i bezpiecznej pracy, a jednocześnie zmniejsza ryzyko obrażeń. Ostrzałka jest łatwa w obsłudze i konserwacji. Idealnie nadaje się do przemysłu spożywczego, zwłaszcza mięsnego.

Noże

Nowa linia noży Global Food Hygiene. Wykonane zostały z najwyższej jakości stali Sandvik wyprodukowanej przez szwedzką hutę. Noże dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
Wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej pozwoliło nam opracować autorski projekt rękojeści. Dzięki temu nóż jest bardziej ergonomiczny i antypoślizgowy co wpływa na zmniejszenie ryzyka wysunięcia się noża z dłoni. Uchwyt zapewnia prawidłowe i wygodne ułożenie w dłoni każdego użytkownika.

Nie znalazłeś produktu którego szukałeś?

Nic straconego! Zadzwoń lub napisz do nas, a postaramy się pomóc!