Kariera

dołącz do nas

Pracuj z nami! Wypełnij nasz formularz online, lub prześlij swoje CV na nasz adres email.

Kariera

Dołącz do nas.

Global Food Hygiene to firma, która niezwykle dynamicznie działa na rynku polskim i zagranicznym.

Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem  artykułów BHP dla sektora spożywczego.

Praca z Nami to gwarancja stałego rozwoju i stabilności finansowej.

Jeśli uważasz, że jesteś idealnym dopełnieniem naszego zespołu, aplikuj!

Aktualnie poszukujemy osób

na stanowisko:

Kierownik Magazynu

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutacje na stanowisko: KIEROWNIK-MAGAZYNU

OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników magazynu
  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu wysyłek i przyjęć towaru
  • Kierowanie procesem konfekcjonowania i wysyłki zapakowanych produktów
  • Udział w tworzeniu i usprawnianiu procesów wewnątrzmagazynowych
  • Zapewnienie prawidłowej gospodarki odpadami i opakowaniami
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i prawidłowy przebieg inwentaryzacji
  • Nadzór nad prowadzeniem odpowiedniej ewidencji sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz utrzymanie jego sprawności

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym oraz doświadczenie w tym zakresie.
  • Umiejętność planowania.
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej.
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy własnym oraz podległego zespołu.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku.
  • Wielozadaniowość.
  • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  •  Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  •  Możliwość rozwoju zawodowego

  •  Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych

  •  Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)

  •  Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy

  •  Praca od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, W tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko KIEROWNIK MAGAZYNU przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global  Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”