Właściciel GLOBAL FOOD HYGIENE zdecydował się na
dywersyfikację biznesu poprzez utworzenie firmy
GLOBAL BUSINESS FUSION GROUP, która
odpowiada za pełną produkcje foli i artykułów foliowych
zgodnie z know how GLOBAL FOOD HYGIENE.

GLOBAL BUSINESS FUSION GROUP to polska firma produkcyjna zlokalizowana
w centralnej Polsce. Spółka posiada bogaty park maszynowy, który umożliwia
produkcję folii na własnych wytłaczarkach, z której powstają
innowacyjne wyroby foliowe.

W grudniu 2023r obecny park maszynowy został powiększony o nowoczesną,
w pełni zautomatyzowaną linię do produkcji fartuchów foliowych w roli.
Powstała ona w wyniku wspólnych prac producenta oraz specjalistów
Global Business Fusion Group. Dzieki tej inwestycji wydajność
wzrosła 3-krotnie.

Posiadamy własne linie do produkcji worków foliowych.
Poza topowymi produktami wytwarzamy również przekładki,
kaptury na palety i wiele innych produktów.

Wychodząc naprzeciwko wysokim wymaganiom Klientów, GLOBAL FOOD HYGIENE dostosowuje PRODUKTY do indywidualnych potrzeb odbiorców.
Dzięki ścisłej współpracy z GLOBAL BUSINESS FUSION GROUP, realizujemy projekty, w których produkty foliowe są indywidualne dostosowane pod kątem kolorystyki, gramatury i rozmiaru.

OFERTA GLOBAL FOOD HYGIENE

Dzięki najnowszej technologii GLOBAL FOOD HYGIENE posiada w swojej ofercie fartuchy foliowe w roli, worki foliowe ze zgrzewem K-R80, przekładki, kaptury i inne produkty foliowe.
Szczegółowe informacje dotyczące wskazanych produktów znajdziesz tutaj:

kontrola jakości

Dywersyfikacja biznesu i posiadanie pełnej kontroli nad produkcją folii artykułów foliowych, umożliwiam GLOBAL FOOD HYGIENE I GLOBAL BUSINESS FUSION GROUP rozwijanie swojej działalności i dostarczanie wysokiej jakości produktów zgodnych z indywidualnymi wymaganiami klientów.
W rezultacie, firma może skoncentrować się na podnoszeniu standardów higieny i bezpieczeństwa w branży spożywczej.

Produkt polski

GLOBAL BUSINESS FUSION GROUP – polska firma produkcyjna,  specjalizująca się w wytwarzaniu najwyższej jakości folii i artykułów foliowych do branży spożywczej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy już korzystają z naszych wysokiej jakości folii i artykułów foliowych. Wybierz polskiego producenta, wybierz GLOBAL BUSINESS FUSION GROUP i ciesz się niezawodnością, innowacyjnością i doskonałą jakością naszych produktów.

FARTUCHY FOLIOWE W ROLI

GLOBAL FOOD HYGIENE – producent fartuchów foliowych w roli.

 

Już w 2017 roku z naszej linii produkcyjnej zszedł pierwszy fartuch, stworzony za pomocą autorskiego wykrojnika GLOBAL FOOD HYGIENE . Od tego czasu, nasze produkty wyróżniają się na tle standardowych ofert konkurencji.

 

Produkcję fartuchów rozpoczęliśmy od zakupu jednej maszyny o imponującej wydajności. Stopniowo rozbudowaliśmy nasz park maszynowy, a dziś fartuch wytwarzamy od podstaw, rozpoczynając od produkcji foli według własnej receptury, po wykrojenie fartucha i zwinięcie go w rolkę. Posiadamy nowoczesną maszynę do produkcji fartuchów, będącą prototypem na rynku Polskim i Europejskim. Dzięki tej nowoczesnej technologii, produkujemy  2,5 mil fartuchów/miesiąc, a w przyszłym roku będzie to 4,5ml, co będzie możliwe dzięki kolejnym  inwestycją w park maszynowy.

Gdy ceny rosną, nasze fartuchy cię nie zawiodą - maksymalna ochrona, minimalne koszty.

Nasz rewolucyjny fartuch foliowy LIGHT  stanowi przykład tego, że wysoka jakość może iść w parze z oszczędnościami.

Dzięki innowacyjnej technologii jesteśmy w stanie wyprodukować fartuch cieńsze, ale równie mocne i wytrzymałe jak fartuchy standardowej grubości.

 

Pomimo swojej lekkości, ten fartuch w roli jest tak samo trwały jak jego grubsze odpowiedniki, co sprawia, że jest cennym wsparciem w obliczu wyzwań związanych z inflacją. Wykorzystanie go w procesie produkcyjnym pozwala na skuteczną redukcję wydatków operacyjnych, zapewniając równocześnie niezachwianą ochronę i standardy higieniczne.

 

Decydując się na nasz fartuch, otrzymujesz efektywne rozwiązanie, które spełnia oczekiwania współczesnej produkcji oraz stanowi klucz do walki z narastającymi kosztami, co przyczynia się do utrzymania finansowej stabilności przedsiębiorstwa w niepewnych czasach.

 

Z fartuchem foliowym  LIGHT, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i środowisko

Producent fartuchów foliowych

DLACZEGO FARTUCH FOLIOWY GLOBAL FOOD HYGIENE?

Nasze wieloletnie  doświadczenie i tysiące rozmów z klientami z branży spożywczej, pozwoliło nam na przygotowanie autorskiej receptury na folię, która stanowi know how firmy oraz  skonstruowanie autorskiego wykrojnika fartucha foliowego, charakteryzującego się lepszym zabezpieczeniem i dopasowaniem do pracownika oraz obniżenie koszt produkcji.

 

Atuty fartucha foliowego GLOBAL FOOD HYGIENE:

 

 • płytki dekolt,
 • szersze i dłuższe troki,
 • szerokie ramiona,
 • brak gilzy
 • duży wybór gramatury i rozmiarów,
 • szeroka gama kolorystyczna,
 • z dopuszczeniem do kontaktu z żywnością

PARAMETRY FARTUCHA FOLIOWEGO

W naszej ofercie znajduje sie TOP 10 fartuchów, które mamy w stałej produkcji jednakże jesteśmy otwarci na indywidualne zaopatrzenie naszych klientów.

 

SPECYFIKACJA FARTUCHA:

 • grubość:  20,25 ,35 ,40,50µm,
 • wymiary: 75x125cm, 75x 150cm, 90x130cm, 90x150cm, 75x110cm, 110x 150 cm
 • kolorystyka: niebieski, biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony.

BRAKI GILZY- BEPIECZEŃSTWO DLA ZAKŁADU

Nasze fartuchy nie posiadają gilzy. Wybór tego typu nawoju, bez gilzy, podyktowane jest czynnikami ekonomicznymi Klienta

 

 Minimalizuje odpady:

 • Rolka bez gilzy powoduje mniejszą ilość generowanych odpadów przez zakład, co jest zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. To istotne, zwłaszcza w kontekście rosnącej świadomości ekologicznej i troski o środowisko.

 

Obniża ryzyko skażenia

 • wykluczenie gilzy w produkcji fartucha minimalizuje źródło potencjalnego skażenia wyrobu gotowego.

 

Szybki Pobór i Doskonała Kontrola Nad Ilością:

 • Fartuchy foliowe bez gilzy są łatwe do pobrania dzięki zastosowaniu autorskich systemów dozowania GLOBAL FOOD HYGIENE. Ten sposób pakowania i wydawania przyspiesza proces, a jednocześnie pozwala na precyzyjną kontrolę nad ilościami, co jest kluczowe w dużych zakładach produkcyjnych.

 

Bezpieczeństwo:

 • W procesach produkcyjnych minimalizujemy udział dodatkowych materiałów, które mogą powodować jakiekolwiek ryzyko, dlatego rekomendujemy fartuchy bez gilzy.Na palecie fartuchów foliowych w roli, znajduje się około 15% więcej produktu wykluczając zastosowanie gilzy.

 

Podsumowując, produkcja fartucha foliowego bez gilzy to innowacyjne rozwiązanie, które łączy wydajność, ekologię oraz łatwość obsługi, czyniąc je atrakcyjnym wyborem dla różnych branż, zwłaszcza tam, gdzie ważna jest higiena i efektywność.

 

PAKOWANIE FARTUCHA W ROLI

Nasze fartuchy foliowe wykorzystywane są głównie przez branże spożywczą, dlatego też, rolki po wyprodukowaniu są foliowane, zabezpieczając produkt przed zabrudzeniem.

 

Kolejny krok to pakowanie w ergonomiczne kartony o wadze do 10 kg, zgodnie z zasadami BHP.

DOZOWANIE FARTUCHÓW FOLIOWYCH

REKOMENDACJE GLOSO

 

Na podstawie obserwacji podczas realizacji Usługi Global Solution GLOSO wśród naszych klientów, niejednokrotnie dostrzegliśmy tworzące się zatory podczas poboru odzieży, co wpływało na opóźnienie rozpoczęcia procesu produkcyjnego.

 

Naszą rekomendacją w takich sytuacjach jest zastosowanie UNIWERSALNYCH DOZOWNIKÓW, które pod względem nie tylko higienicznym, ale również ekonomicznym są najlepszym wyborem.

W naszej ofercie  znajdują się dozowniki ze stali nierdzewnej:

 

INNOWACYJNE WORKI ZE GRZEWEM K-R80

II topowym naszym produktem jets innowacyjny worek foliowy LDPE z zgrzewem K-R80 jest owocem naszych intensywnych prac rozpoczętych w 2020 roku. Jako firma, zwiększyliśmy nasz potencjał produkcyjny, wprowadzając pierwsze urządzenie do produkcji tego unikalnego typu worków na początku 2021 roku.

 

Nasze worki wyróżniają się kompleksowym procesem produkcji, obejmującym każdy etap od wytwarzania folii po wykrojenie i pakowanie. Kluczowym elementem  worka jest zgrzew w kształcie litery K (K-R80), umożliwiający łatwe dopasowanie do pojemników o różnych kształtach, takich jak r2, e3 i kartonów.

 

Ten specjalny rodzaj  zgrzewu eliminuje ryzyko zatrzymywania się zbędnych elementów w kieszeniach, dzięki precyzyjnemu odcięciu niepotrzebnych fragmentów.

WOREK DEDYKOWANY DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Nasze worki foliowe K-R80 spełniają wysokie standardy branż mięsnej, rybnej oraz warzywno-owocowej. Ich wyjątkowe cechy sprawiają, że są idealne do mrożenia, pakowania i transportu, zapewniając ochronę i trwałość produktów spożywczych

 

Jesteśmy dumni z jakości naszych worków, które są rezultatem staranności i zaangażowania naszego zespołu w procesie produkcji.

Aktualnie, nasze maszyny są w stanie produkować… tysięcy worków, jednakże wkrótce planujemy inwestycję, która umożliwi nam znaczne zwiększenie wydajności, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu naszych klientów.

 

ATUTY WORKA FOLIOWEGO ZE ZGRZEWEM KOPERTOWYM:

– zgrzew kopertowy.

– najwyższej jakości folia LDPE produkcji GLOBLA FOOD HYGIENE

– grubość foli od 8- do 100µm.

– szerokość 60cm

– kolor niebieski

– dopuszczenie do kontaktu z żywnością

WYRÓŻNIENIE dla worka ze zgrzewem k-r80

Dzięki naszym workom, dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla różnych sektorów przemysłu spożywczego, zapewniając efektywność, trwałość i bezpieczeństwo produktów. 

 

Worek K-r80 został doceniony i uhonorowany Złotym Medalem na prestiżowych Międzynarodowych Targach Poznańskich 2023 roku!

 

To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości oraz innowacyjności naszego produktu.

Nagrody i wyróżnienia