14.12.2020

Pomagamy – Szlachetna Paczka

SZLACHETNA PACZKA W GLOBAL FOOD HYGIENE

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki darczyńcom osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Nasza firma jak co rok przyłącza się do inicjatywy Szlachetnej Paczki. W tym roku pomagaliśmy rodzinie młodych ludzi z dwóją małych dzieci. Wraz z całym zespołem Global Food Hygiene zakupiliśmy dary dla rodziny i wspólnie spakowaliśmy prezenty aby wesprzeć ich w ciężkich chwilach i sprawić choć odrobine radość innym.

Pomagamy – Szlachetna Paczka

RELACJA ZE SPOTKANIA WOLONTARIUSZA Z RODZINĄ PRZY WRĘCZENIU PACZKI

Gdy zadzwoniłeś z wiadomością, że jedziemy z paczkami do rodziny, pani Marylda ucieszyła się. Wjeżdżając na posesję do rodziny od progu przywitały nas dzieci. Gdy wszystkie paczki były już w domu, dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem otwierały paczki. Najwięcej radości paczki sprawiły małemu Leonowi. Pani Matylda i pan Antoni obserwowali wszystko z boku. Widać było, że rodzice są w szoku i niedowierzają temu co się dzieje. Gdy wszystkie paczki zostały otworzone, rodzina z wzruszeniem podziękowała za okazana pomoc “Dziękujemy pięknie za dobro, które Darczyńca sprawił naszej rodzinie. Dla naszych dzieci to będą wyjątkowe święta.”

 

ŻYCZYMY WEDOŁYCH ŚWIĄT