INNOWACYJNY PRODUCENT IMPORTER DYSTRYBUTOR

Marka od 2016 roku specjalizuje się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla stale rosnących wymagań branży spożywczej. Z powodzeniem zyskujemy zaufanie klientów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Dzięki inwestycji w najnowszą technologię dopasowujemy zamówienia do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. Jako ważne ogniwo w łańcuchu dostaw stajemy się kluczowym partnerem biznesowym zapewniając dopasowanie kompleksowej oferty odzieży jednorazowej, autorskich systemów dozowania i narzędzi okołorozbiorowych.

GLOSO to autorski system dopasowania rozwiązań poprzedzony dogłębną analizą

Global Solution
to Twój sposób
na optymalizację!

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, ale też posiadaniu w swoich szeregach wyspecjalizowanej kadry specjalistów oferujemy usługę profesjonalnej analizy potrzeb i doradztwa w zakresie optymalizacji rozwiązań, które w znaczny sposób przyczyniają się do efektywności realizowanych procesów. Nasze doradztwo to pierwszy krok do uzyskania certyfikacji i kontroli urzędowej.

Zauważamy niedociągnięcia, eliminujemy błędy, lokalizujemy niebezpieczeństwo i dzielimy się naszą wiedzą pokazując możliwości i kierunek zmian

ETAP 1

Umów się na wizytę z naszym specjalistą

WERYFIKACJA POTRZEB
ANALIZA STOSOWANYCH ROZWIĄZAŃ

ETAP 2

Skorzystaj z GLOSO- Global Solution
Twoim sposobem na optymalizację

Przeprowadzenie Global Solution GLOSO na zakładzie

ETAP 3

Analiza wprowadzonych rozwiązań
i ocena efektywności rezultatów

Przygotowanie raportu Global Solution GLOSO

MIĘDZYNARODOWA
GRUPA GLOSO

Grupa przedsiębiorstw należących do międzynarodowej elity firm dbających o najwyższą jakość standardów higienicznych na zakładzie. Dołącz do nich, skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów ds. Global Solution GLOSO.
Nasze doradztwo to pierwszy krok do uzyskania certyfikatu i kontroli urzędowej.

REKOMENDACJE

INDYPOL OLSZTYN