Kuśnie 41D, 98-200 Sieradz

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Chciałbyś otrzymać kompleksową ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo poprzez dostępny formularz kontaktowy.
Nasz sztab specjalistów jest do Twojej dyspozycji!

Global Food Hygiene D. Urbański Spółka Komandytowa

REGON: 360982808
NIP: 8272307627
KRS: 0000601487

    zostaw nam wiadomość

    odpowiemy tak szybko jak to możliwe

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji

    Nasz zespół to grupa specjalistów, która jest siłą napędową Global Food Hygiene. To dzięki Nim jesteśmy liderem na rynku polskim i stale zwiększamy zasięg naszych produktów za granicą.
    Tworzymy nowe, inwestujemy i stale się rozwijamy. Umiejętne wykorzystanie potencjału naszych specjalistów to przepis na silną pozycje marki.

    zarząd

    Wizja Global Food Hygiene zakłada tworzenie stabilnej pozycji firmy, nie tylko w ujęciu krajowym, ale też globalnym. Inwestycje, wdrażanie nowych produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, efektywne procesy sprzedażowe, zorganizowana logistyka, a także tworzenie rozwojowych miejsc pracy, staje się naszą codzienną misją i celem biznesowym w jednym.

    Dawid
    Urbański

    Prezes Zarządu

    Dagmara
    Urbańska-Woś

    V-ce Prezes

    Kadra zarządzająca

    Piotr
    Szczeblowski

    Dyrektor ds. Handlu

    Igor
    Patlai

    Dyrektor ds. Handlu Zagranicznego

    EDYTA
    JUSZCZAK

    Menadżer ds. Biura Kontrahenta

    Joanna
    Lubiszewska

    Menedżer ds. Marki i Rozwoju

    Rafał
    Stolarek

    Menedżer ds. Ruchu i Rozwoju

    Hubert
    Stolarek

    Menedżer ds. Produkcji

    DZIAŁ HANDLOWY

    Dzięki zdobytemu doświadczeniu, ale też analizie stale
    rosnących wymagań branży spożywczej nasz zespół trafnie
    ocenia dobór produktów i dopasowuje zamówienie pod
    indywidualne potrzeby klientów

    more

    region nr.1

    Dawid Marędziak

    Regionalny Kierownik
    Sprzedaży
    region Północno – Zachodni

    tel48 519 707 507m.wiekiera@globalhygiene.pl
    pl
    more

    region nr.2

    Marcin
    wiekiera

    Regionalny Kierownik
    Sprzedaży
    region Północno – Wschodni

    tel+48 502 296 847m.wiekiera@globalhygiene.pl
    pl
    more

    region nr.3

    Magdalena Stelmach

    Regionalny Kierownik
    Sprzedaży
    region Południowy

    tel+48 505 522 690m.stelmach@globalhygiene.pl
    pl

    Piotr
    Szczeblowski

    Dyrektor ds. Handlu

    p.szczeblowski@globalhygiene.pl +48 507 708 845
    pl

    Mateusz Rynkiewicz

    Menedżer ds. Handlu Krajowego

    m.rynkiewicz@globalhygiene.pl+48 732 999 109
    pl

    Magdalena Stelmach

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    m.stelmach@globalhygiene.pl+48 505 522 690
    pl

    Dawid
    Marędziak

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    d.maredziak@globalhygiene.pl+48 519 707 507
    pl

    Marcin
    wiekiera

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    m.wiekiera@globalhygiene.pl+48 502 296 847
    pl

    Piotr Lewiński

    Menedżer ds. Handlowy

    p.lewinski@globalhygiene.pl+48 510 221 003
    pl
    Kinga Stawińska

    Kinga Stawińska

    Key Account Manager

    k.stawinska@globalhygiene.pltel. 506 972 286
    pl

    edyta
    juszczak

    Menadżer ds. Biura Kontrahenta

    e.juszczak@globalhygiene.pl+48 535 962 310
    pl

    Ilona Wujda

    Starszy Konsultant ds. Obsługi Kontrahenta

    i.wujda@globalhygiene.pl+48 507 442 415
    pl

    Aneta Kowalska

    Starszy Specjalista ds. Obsługi Kontrahenta

    a.kowalska@globalhygiene.pl+48 536 997 431
    plen

    Joanna Balcerzak

    Starszy Specjalista ds. Współpracy z Kontrahentami Kluczowymi

    j.balcerzak@globalhygiene.pl+48 732 999 209
    pl

    Aleksandra Klimczak

    Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kontrahenta

    a.klimczak@globalhygiene.pl+48 515 808 340
    pl

    Dorota Wawrzyniak

    Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kontrahenta

    +48 536 716 588
    pl

    Dział Handlu Zagranicznego

    Igor
    Patlai

    Dyrektor ds. Handlu Zagranicznego

    i.patlai@globalhygiene.pl+48 576 942 000
    plenrurrou

    Magdalena
    Rozińska-
    Tymborowska

    International Key Account Manager

    m.rozinska@globalhygiene.pl+48 502 296 914
    plenru
    Christos Kattamis

    Christos Kattamis

    International Key Account Manager

    ch.kattamis@globalhygiene.pl+40 775 602 072
    enrrourrou

    IMPORT

    Tomasz Baliński

    Starszy Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

    t.balinski@globalhygiene.pl+48 572 601078
    pl

    DZIAŁ PRODUKCJI

    Hubert Stolarek

    Menedżer ds. Produkcji

    h.stolarek@globalhygiene.pl+48 511 255 650
    pl

    DZIAŁ MAGAZYNOWY

    Rafał Stolarek

    Menedżer ds. Utrzymania Ruchu i Rozwoju

    r.stolarek@globalhygiene.pl+48 512 222 674
    pl

    Dominik Wdowiak

    Menedżer ds. Magazynu i Logistyki

    d.wdowiak@globalhygiene.pl+48 537 808 200
    pl

    Jakub Tyran

    Menedżer ds. Zakupów i Logistyki w Dziale Produkcji

    j.tyran@globalhygiene.pl+48 504 963 014
    pl

    DZIAŁ MARKETINGU

    Kalina Wilczyńska

    Starszy Specjalista ds. marketingu

    k.wilczynska@globalhygiene.pl+48 530 979 694
    pl

    INWESTYCJE

    Joanna Lubiszewska

    Menedżer ds. Marki i Rozwoju

    j.lubiszewska@globalhygiene.pl+48 504 963 017
    pl

    DZIAŁ ADMINISTRACJI

    Kamila Chrostek

    Starszy Specjalista ds. Księgowości i Kosztów

    k.chrostek@globalhygiene.pl+48 535 987 563
    pl
    Dominika Wojtysiak

    Dominika Wojtysiak

    Młodszy Specjalista ds. Administracji i Kosztów

    d.wojtysiak@globalhygiene.pl797 153 032
    pl

    DZIAŁ conytrollingu

    Ilona Klajn

    Starszy Specjalista ds. Kadr i Controllingu

    i.klajn@globalhygiene.pl+48 519 712 205
    plen

    Marcin Kupis

    Starszy Specjalista ds. Procesów i Controllingu

    m.kupis@globalhygiene.pl+48 506 811 349
    plen

    Judyta Otrębska

    Starszy Specjalista ds. księgowości i Controllingu

    506 950 014
    pl

    DZIAŁ IT

    Łukasz Pawliczak

    Starszy Specjalista ds. IT i Controllingu

    l.pawliczak@globalhygiene.pl+48 536 575 100
    pl