Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zarząd

Dawid Urbański
Prezes Zarządu

Dagmara Urbańska-Woś
V-ce Prezes

Dział Obsługi Klienta

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

tel: +48 797 153 044

bok@globalhygiene.pl

CUSTOMER SERVICE OFFICE

tel: +48 502 296 914

offer@globalhygiene.pl

Dział Handlowy

Tomasz Kowalik

Dyrektor Handlowy

t.kowalik@globalhygiene.pl
tel: +48 507 708 845

Piotr Lewiński

Menedżer Handlowy

p.lewinski@globalhygiene.pl
tel: +48 510 221 003

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Marcin Wiekiera

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Południowo – Wschodni

m.wiekiera@globalhygiene.pl

tel: +48 505 522 690

Artur Białogoński

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Północno – Wschodni

a.bialogonski@globalhygiene.pl

tel: +48 502 296 773

Maciej Kaczmarek

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Północno – Zachodni

m.kaczmarek@globalhygiene.pl

tel: +48 502 296 847

Tomasz Raj

Tomasz Raj

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Południowo – Zachodni

t.raj@globalhygiene.pl

tel: +48 519 707 507

tomasz-raj

Kierownicy ds. Kluczowych Klientów.

Mateusz Rynkiewicz

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Modern Trade Manager

m.rynkiewicz@globalhygiene.pl

tel: +48 732 999 109

Dawid Marędziak

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Plastic Products Manager

d.maredziak@globalhygiene.pl

tel: +48 506 972 286

Biuro Obsługi Klienta

Edyta Juszczak

Kierownik Biura Obsługi klienta

e.juszczak@globalhygiene.pl

tel: +48 507 442 415

Ilona Wujda

Konsultant ds. Obsługi Klienta

i.wujda@globalhygiene.pl

tel: +48 507 442 415

pl-ger

Natalia Świniarska

Konsultant ds. Obsługi Klienta

n.swiniarska@globalhygiene.pl

tel: +48 536 997 431

Administracja

Administracja

agnieszka-przybylak

Agnieszka Przybylak

Recepcjonistka/Recepcja

a.przybylak@globalhygiene.pl

tel: +48 797 153 032

agnieszka-przybylak

Kamila Chrostek

Administracja/księgowość

k.chrostek@globalhygiene.pl

tel: +48 535 987 563

Klaudia-Musial

Klaudia Musiał

Administracja

k.musial@globalhygiene.pl

tel: +48  506 950 014

klaudia-musial

Import/Export

Import/Export

Igor Patlai

Pełnomocnik Zarządu ds. Zakupów i Rozwoju

i.patlai@globalhygiene.pl

tel: +48 576 942 000

Małgorzata Olszewska- Kapica

Menedżer Zaopatrzenia i Logistyki

mo-kapica@globalhygiene.pl

tel: +48 536 478 100

Magdalena Rozińska-Tymborowska

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Zagranicznych

m.rozinska@globalhygiene.pl

tel: +48 502 296 914

Katarzyna Łacina – Antoszczyk

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

k.lacina@globalhygiene.pl

tel: +48 535 716 588

Joanna Balcerzak

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

j.balcerzak@globalhygiene.pl

tel: +48 732 999 209

Hao Juan

Agent ds. Zakupów  Chiny

Marketing

Marketing

Kalina Wilczyńska

Specjalista ds. marketingu

k.wilczynska@globalhygiene.pl

tel: +48 530 979 694

Controlling

Controlling

Ilona Woźniak

Specjalista ds. Organizacji i Logistyki

i.wozniak@globalhygiene.pl

tel: +48 519 712 205

Avatar Ilona Woźniak

Marcin Kupis

Specjalista ds. Controllingu

 

m.kupis@globalhygiene.pl

tel: +48 506 811 349

Avatar Ilona Woźniak

Edyta Kacprzak

Specjalista ds. Controlingu

 

e.kacprzak@globalhygiene.pl

tel: +48 537 808 400

Avatar Ilona Woźniak

Inwestycje

Inwestycje

Joanna Lubiszewka

Joanna Lubiszewska

Menedżer ds. Nowych Projektów

j.lubiszewska@globalhygiene.pl

tel: +48 504 963 017

Magazyn

Magazyn

Rafał Stolarek

Menedżer magazynu

r.stolarek@globalhygiene.pl

tel: +48 512 222 674

Mirosław Kołodziej

Kierowca

m.kolodziej@globalhygiene.pl

tel: +48 732 730 170

Andrzej Pabich

Kierowca

a.pabich@globalhygiene.pl

tel: +48 798 834 616

IT

IT

Łukasz Pawliczak

Specjalista ds. IT

l.pawliczak@globalhygiene.pl

tel: +48 536 575 100

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapytania ofertowe mogą Państwo kierować do nas zarówno drogą mailową, przez formularz kontaktowy, czy telefonicznie. Na wiadomości staramy się odpowiadać możliwie jak najszybciej. Zapraszamy również do odwiedzenia nas w siedzibie firmy!

Global Food Hygiene D. Urbański Spółka Komandytowa

Kuśnie 41D

REGON: 360982808
NIP: 8272307627
KRS: 0000601487

Bank BGŻ
PLN 25 2030 0045 1110 0000 0404 7950
EUR PL06 2030 0045 3110 0000 0033 2520
USD PL27 2030 0045 3110 0000 0033 2530
KOD BIC (SWIFT) PPABPLPK

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych

Zgoda na przetwarzanie danych