Kontakt - To ludzie tworzą firmę GLOBAL FOOD HYGIENE

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zarząd

Dawid Urbański
Prezes Zarządu

Dagmara Urbańska-Woś
V-ce Prezes, Dyrektor Finansowy

Dział Handlowy

Tomasz Kowalik

Dyrektor Handlowy

t.kowalik@globalhygiene.pl
tel: +48 507 708 845

Piotr Lewiński

Menedżer Handlowy

p.lewinski@globalhygiene.pl
tel: +48 510 221 003

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Wioleta Wojtkiewicz

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Południowo – Wschodni

w.wojtkiewicz@globalhygiene.pl

tel: +48 505 522 690

Mateusz Rynkiewicz

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Północno – Wschodni

m.rynkiewicz@globalhygiene.pl

tel: +48 732 999 109

Paweł Musialski

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Północno – Zachodni

p.musialski@globalhygiene.pl

tel: +48 535 962 310

Krzysztof Marchewka

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Południowo – Zachodni

k.marchewka@globalhygiene.pl

tel: +48 506 972 286

Biuro Obsługi Klienta

Joanna Balcerzak

Konsultant ds. Obsługi Klienta

j.balcerzak@globalhygiene.pl
tel:+48  732 999 209

Katarzyna Łacina – Antoszczyk

Konsultant ds. Obsługi Klienta

k.lacina@globalhygiene.pl
tel: +48 507 442 415

Maria Milnickel

Konsultant ds. Obsługi Klienta

m.milnickel@globalhygiene.pl
tel: +48 519 707 507

Administracja

Administracja

Edyta Kacprzak

Administracja/księgowość

e.kacprzak@globalhygiene.pl

tel:+48  537 808 400

Kamila Chrostek

Administracja/księgowość

k.chrostek@globalhygiene.pl

tel:+48  535 987 563

Zaopatrzenie

Zaopatrzenie

Małgorzata Olszewska- Kapica

Menedżer Zaopatrzenia i Logistyki

mo-kapica@globalhygiene.pl
tel:+48  536 478 100

Ilona Wujda

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

i.wujda@globalhygiene.pl
tel:+48  535 716 588

Karolina Sienkowicz-Klimczak

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

k.sienkowicz-klimczak@globalhygiene.pl
tel: +48 506 811 349

Magdalena Słupik

Kontroler Jakości

m.slupik@globalhygiene.pl

tel: +48 536 997 431

Marketing

Marketing

Kalina Wilczyńska

Specjalista ds. marketingu

k.wilczynska@globalhygiene.pl
tel: +48 530 979 694

Magazyn

Magazyn

Rafał Stolarek

Menedżer magazynu

r.stolarek@globalhygiene.pl
tel:+48 512 222 674

Controlling

Controlling

Igor Patlai

Pełnomocnik Zarządu ds. Organizacji i Rozwoju

i.patlai@globalhygiene.pl
tel: +48 576 942 000

Ilona woźniak

Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

i.wozniak@globalhygiene.pl
tel: +48 519 712 205

IT

IT

Łukasz Pawliczak

Specjalista ds. IT

l.pawliczak@globalhygiene.pl
tel: +48 536 575 100

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapytania ofertowe mogą Państwo kierować do nas zarówno drogą mailową, przez formularz kontaktowy, czy telefonicznie. Na wiadomości staramy się odpowiadać możliwie jak najszybciej. Zapraszamy również do odwiedzenia nas w siedzibie firmy!

Global Food Hygiene Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Kuśnie 41D

REGON: 360982808
NIP: 8272307627
KRS: 0000601487

98-200 Sieradz

tel: +48 43 827 36 66

fax: +48 43 827 36 66

info@globalhygiene.pl

Bank BGŻ
PLN 25 2030 0045 1110 0000 0404 7950
EUR 06 2030 0045 3110 0000 0033 2520
USD 27 2030 0045 3110 0000 0033 2530
KOD BIC (SWIFT) PPABPLPK

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych

Zgoda na przetwarzanie danych

DANE KONTAKTOWE

GLOBAL FOOD HYGIENE
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Spółka komandytowa

Kuśnie 41D, 98-200 Sieradz

tel: +48 43 827 36 66
fax: +48 43 827 36 66

  • REGON: 360982808
    NIP: 8272307627
    KRS: 0000601487