06.03.2022

Gazela Biznesu

Gazela Biznesu

Miło nam poinformować, że Firma Global Food Hygiene po raz kolejny znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2020.

Gazela Biznesu

Gazela Biznesu

Z roku na rok stawiamy sobie nowe cele biznesowe. Analizujemy nasze dotychczasowe działania i wychodzimy naprzeciw nowym wyzwaniom tak aby nasze produkty spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Global Food Hygiene to firma, która od pięciu lat wzmacnia swoją pozycję nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym. Niezwykle miło jest gdy nasze działania są doceniane przez tak wiarygodne i ważne w środowisku małych i średnich przedsiębiorstw rankingi . To kolejny rok, kiedy otrzymaliśmy nagrodę Gazele Biznesu 2020.  Takie wydarzenia powodują, że rośniemy w sile do działania i stajemy w gotowości do podniesienia poprzeczki.

Ostatnie miesiące to dla Nas wszystkich okres ogromnych zmian. Dla niektórych to czas, który zupełnie zmienił podejście do biznesu. Nas ten czas utwierdził , że  wartości od których zaczynaliśmy,  czyli budowanie firmy na sile rodziny, daje ogrom możliwości. Nasi pracownicy  mają w nas wsparcie, jesteśmy miejscem, które wspiera ich rozwój, a to przekłada się właśnie na nasze wyniki  i siłę naszego przedsiębiorstwa.

Dzięki kolejnemu wyróżnieniu jesteśmy pewni, że nasze działania mają sens i realizowana przez nas strategia jest kierunkiem stałego rozwoju.  Patrząc na to jakie firmy znalazły się w rankingu, tym bardziej czujemy dumę i ogromną radość, że Global Food Hygiene należy do grupy najdynamiczniej rozwijających się firm.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj